Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58089
Stary 13.07.2012, 15:45
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale Bednarz zawiesił na włosku nasz profesjonalizm. Takich rzeczy się nie wybacza. 100 tysięcy zł to nie są duże pieniądze. Bardzo małe, jak dla nas. A poza tym można było zejść do trochę mniejszej kwoty, ale nie dajmy się zwariować - nie do 8 tysięcy zł. Tak poważni ludzie nie negocjują.
Zawiesił na włosku ? To się okaże, jak wypowie się PZPN. Nie wybacza ? Jak przez przypadek Wisła będzie grała lepiej i będzie dawała szansę młodym, to chłopaki z Hutnika, mając możliwość przeniesienia się do Wisły, nie będą się oglądali na taki klub jak Hutnik ( z całym szacunkiem dla Hutnika ). Gdzie III liga, a gdzie klub, którego nazwa w CV powoduje, że interesują się tobą kluby od I ligi w górę ( gdzie zarabia się rzeczywiste pieniądze ) ?
Nie dajmy się zwariować.
Odpowiedz cytując