Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58087
Stary 13.07.2012, 15:41
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Teraz jeszcze sobie pomyślałem, że ciekawe czy klub w którym wyląduje młody Cleber odpali nam jakąś okrągłą sumkę za niego "w ramach dobrej współpracy" czy bezdusznie puści przelew na kwote z cennika podanego przez Fifa i zapomni o całej sprawie.

Jakby to było jeszcze np. PSV (o ironio losu) to zobaczylibyśmy jak wygląda profesjonalizm po europejsku.

100 tysięcy złotych za zawodnika 4-ligowego. A potem zdziwienie, że w Ekstraklasie są takie chore ceny.

Człowieku, o czym Ty piszesz? Najpierw opowiadasz historię, w którą nikt nie uwierzy, że ktoś tutaj doprawia jakieś fakty, potem sam dorabiasz te fakty jak chcesz.

Nie wiadomo dokładnie jak było - jeśli mówisz, że 8 tysięcy to dużo za piłkarza Hutnika, to powiem Ci, że pewnie nie wystarcza to na pokrycie rocznej pensji dla jednego zawodnika tej drużyny. Uważasz, że to ok? Jak tak uważasz, to przestań grać w Football Managera, tylko pomyśl o tym, jak to się robi w realnym życiu. Na pewno nie tak, by kogoś wykiwać. Tak postępuje mafia, a nie profesjonalny klub, za jaki, tak mniemam, się uważamy.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Buras wart był więcej niż 20 tys. (tyle ponoć zaproponowała Wisła) to dlaczego nikt go nie kupił za 30 tys. ?
Jeśli uważasz, że robienie transferów to tylko kasa, to żyjesz w jakimś wirtualnym świecie.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.07.2012 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując