|
Teraz jeszcze sobie pomyślałem, że ciekawe czy klub w którym wyląduje młody Cleber odpali nam jakąś okrągłą sumkę za niego "w ramach dobrej współpracy" czy bezdusznie puści przelew na kwote z cennika podanego przez Fifa i zapomni o całej sprawie.
Jakby to było jeszcze np. PSV (o ironio losu) to zobaczylibyśmy jak wygląda profesjonalizm po europejsku.
100 tysięcy złotych za zawodnika 4-ligowego. A potem zdziwienie, że w Ekstraklasie są takie chore ceny.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|