mr_kwolf napisał(a):

Dodam jeszcze, że jestem pewien, że w sytuacji w której płacimy w tym momencie za tego Burasa 100 tysięcy złotych, a on nie okazuje się drugim Błaszczykowskim to od razu padłyby tutaj oskarżenie o "dorabianie Bednarza". Że na pewno przytulił na tym transferze okrągłą sumkę.
Ale to już urok tego forum. Fakty są dorabiane do założonej teorii, a nie na odwrót.
|
Nie musi być drugim Błaszczykowskim. Ale chyba został wzięty po to, by coś pokazywał, bo miał być młodym, zdolnym piłkarzem? Co nie? Zresztą wszystkie media tak o nim mówiły. Myślę, że trzeba dać mu trochę czasu, ale też trzeba mu ten czas poświęcić, by stał się wartościowym piłkarzem. Wierzę, że Probierz to zrobi.
Ale Bednarz zawiesił na włosku nasz profesjonalizm. Takich rzeczy się nie wybacza. 100 tysięcy zł to nie są duże pieniądze. Bardzo małe, jak dla nas. A poza tym można było zejść do trochę mniejszej kwoty, ale nie dajmy się zwariować - nie do 8 tysięcy zł. Tak poważni ludzie nie negocjują.