Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58080
Stary 13.07.2012, 14:39
Czy ja dobrze rozumiem? Narzekacie na Bednarza bo potrafił wyciągnąć za grosze zawodnika? Czy swego czasu było narzekanie na Stana, że wykorzystał błędny zapis w umowie Chaveza? Czy narzekaliśmy na transfer Marcelo (również wykorzystano kruczki prawne)?

Co my jesteśmy dobre wujki, żeby dawać więcej niż się należy?
Odpowiedz cytując