|
Czy ja dobrze rozumiem? Narzekacie na Bednarza bo potrafił wyciągnąć za grosze zawodnika? Czy swego czasu było narzekanie na Stana, że wykorzystał błędny zapis w umowie Chaveza? Czy narzekaliśmy na transfer Marcelo (również wykorzystano kruczki prawne)?
Co my jesteśmy dobre wujki, żeby dawać więcej niż się należy?
|