Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21522
Stary 13.07.2012, 14:15
To jak z horrorami klasy Z - Do czasu kiedy nie zobaczysz chociaż jednego, nie wiesz czy nie pokochasz tego rodzaju filmów


Edyta: Z tego co widzę to jest chyba stacja internetowa ale tak czy siak liga idzie w świat
Ostatnio edytowane przez kreseq : 13.07.2012 o godz. 14:19.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując