|
Senior Member
Offline
|
|
Z Twojej strony jova jest tylko negacja faktów, ale faktów zanegować się nie da.
1). Żyjesz w urojonym świecie, bo faktem jest że Baszczyński jednoznacznie stwierdza wpierw że transfer zablokowały osoby z góry, a na pytanie, czy z Myślenic, odpowiada twierdząco i precyzująco, wymieniając nazwisko : „CUPIAŁ”. Możesz kombinować jak chcesz , pisać co tylko chcesz ale faktów nie zmienisz. Twoja teza, że „właściciel miał wpływ na tę decyzję”, oznacza tylko jedno że sam już wiesz, że nie masz racji i napiszę to kolokwialnie, że zwyczajnie ”nie masz jaj” aby się do tego przyznać. Bo jeśli miał wpływ, to jak to u Cupiała, wpływ decydujący i rozstrzygający.
Nie ma żadnej mojej interpretacji, są jedynie suche fakty, w klubie rządzi Cupiał i ostateczne decyzje podejmuje jednoosobowo on, nikt inny. Jeśli pracownicy klubu, trener Maaskant i dyr. sportowy Valckx byli zwolennikami transferu i nie było przeszkód finansowych, a sam Baszczyński wymienia nazwisko Cupiała w kontekście blokady jego transferu to sprawa jest jasna , koniec i kropka.
2). W kwestii zasługi, dobrze wiesz że chodzi o definicje potoczną, więc na nic twoja sofistyka. Wszystko wyjaśnił Ci już wolfy. Zasługi to wyjątkowe działanie mające znamiona sukcesu osobistego, wpływ na zatrudnienie Głowackiego to nie żadna zasługa tylko dopełnieni formalności. Zatrudnienie ponowne Arka to decyzja jego (czyli osobista Arka Głowackiego) i trenera, a Bednarz miał jedynie wypełnić swój obowiązek czyli przygotować właściwa umowę, obowiązek pracowniczy, gdyby chciał blokować przyjście Głowackiego, byłby to sabotaż. tyle w temacie.
mr_kwolf napisał(a): 
|
Dojście do czegokolwiek w dyskusji z miloszem jest niemożliwe, więc nie dziwie się że jova nie wytrzymał i to zakończył.
|
Nie jest możliwe jedynie negowanie faktów, co u Ciebie ma charakter nagminny.
____
jova napisał(a): 
|
Mylę się co do niejednoznaczności słów Baszcza? Udowodnij to. Podałem trzy możliwe scenariusze:
|
jova napisał(a): 
- bezpośrednia autorytarna decyzja Cupiała
- wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza namawiają Cupiała do interwencji
- wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza blokują transfer, a Cupiał nie decyduje się go zatwierdzić wbrew nim.
Czy któryś z tych scenariuszy jest niezgodny z wypowiedziami Baszcza? Czy są podstawy by uznać scenariusze dopuszczające wpływ pracowników klubu na transfer za nierealne?
|
No to mnie jednak ubawiłeś, czy Ty czasem czytasz to co sam piszesz !?!
A - bezpośrednia autorytarna decyzja Cupiała
B - wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza namawiają Cupiała do interwencji
C - wysoko postawieni przeciwnicy Baszcza blokują transfer, a Cupiał nie decyduje się go zatwierdzić wbrew nim.
Ad A). Czyli w ostateczności decyzja Cupiała.
Ad B). Czyli w ostateczności decyzja Cupiała.
Ad C). Czyli w ostateczności decyzja Cupiała.
____
W sprawie negocjacji z Hutnikiem, należało szukać kompromisu, A nie palić mosty.
Kwota którą żądał Hutnik była zbyt wysoka i należało poszukać niższej (jednak będącej jakimś ekwiwalentem za piłkarza na poziomie kilkudziesięciu tyś. złotych) , ale ostateczne rozwiązanie w stylu J.B. to być może stracenie możliwości na pozyskiwanie podobnych piłkarzy w przyszłości z tego źródła.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.07.2012 o godz. 14:25.
|
|