Rafał_TS napisał(a):

|
Jak będziemy robić ponowne interesy z Hutnikami to sytuacja będzie raczej analogiczna i Hutnik nic nie będzie wstanie zrobić.Nie rozumiem tylko ludzi którzy wiedząc że klub ma problemy finansowe przypieprzają się do goscia że za mało zapłacił za Burasa.Dla mnie jest to pozbawione logiki i podejrzewam że gdyby podobną transakcje przeprowadził SV dyskusji by nie było.
|
Wiesz tu już nie chodzi o samego Bednarza, ale o modus operandi klubu.
Zawodnicy za grosze, puchary za parę złotych, Liga Mistrzów za trzy stówy. Ta krótkowzroczność jest zaraźliwa w Wiśle.
Co jakiś czas zmartwieni kibice roztrząsają na tym forum przyczyny takiej lub innej porażki/niepowodzenia. Ja już nie wierzę w sukces bo widzę jak jest prowadzony ten interes - to nie może się udać. Prowizorki, wypożyczenia, p.o. trenerzy, p.o. dyrektorzy, permanentny brak pieniędzy itd. A po porażce z Levadią lub APOEL-em głosy oburzenia: Jak do tego mogło dojść? Ojej, ojej!! Skandal! Zwolnijmy tego czy tamtego!!
Zakup Burasa jest ok. i jeśli to rzeczywiście utalentowany zawodnik to chwali się to tym którzy go znaleźli i samemu Bednarzowi że dopiął transfer. Jeśli jednak skończy się to postępowaniem przed PZPN-em to chluby nam nie przyniesie. PR-owiec z Jacka jest żaden to już wiemy, fajnie by było gdyby np. rzecznik prasowy zdementował parę informacji i namalował jakiś (nawet wydumany) obrazek stawiający Bednarza i klub w dobrym świetle. Dobre imię to rzecz bezcenna.
Poza tym jak taki młody chłopak w Hutniku będzie faszerowany informacjami jakie to są buce w tej Wiśle, jak nas wyruchali, itd. to na pewno nie przybiegnie do nas w podskokach.