Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
25883
13.07.2012, 13:19
Może knajpa Olimp? Niewiem jak ceny jedzenia ale pewnie proporcjonalne do dobrych cen piwa.Lokal z założenia studencki to i tanio i klientela glownie taka
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !!
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91