|
Z tego co czytałem w mediach (a chyba nikt nie ma na ten temat innych informacji) to Hutnik zszedł do 100k i potem przyjął postawę: 'nie i chvj', więc gadanie o dokładaniu czegokolwiek nie ma sensu. Było to działanie niepoważne, a że Wisła nie chciała odpuścić zawodnika to go podpisała nie dogadując się z klubem. Już wyobrażam sobie plucie na Bednarza, jakby chłopak za 3-4 latka wypłynął w jakiejś Amice.
|