Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58063
Stary 13.07.2012, 12:43
riv napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego mieliśmy im zapłacić 100 tys, których żądali, gdy doskonale wiedzieli, że możemy zapłacić 8? Przecież to było by działanie na szkodę spółki z naszej strony, kompletna niegospodarność! Żeby nie było niejasności. Też nie lubię Bednarza, też uważam, że to pomyłka i też uważam, że 8 tys to robienie Hutnika w chvja. Ale Hutnik też zachowywał się niepoważnie kończąc negocjacje na sumie 100 tys zł.
Ale Wisła chciała dać 20 tysięcy - mogła coś dołożyć, mogła coś obiecać Hutnikowi, mogła zawrzeć jakąś wstępną dżentelmeńską umowę o współpracę, mogła zawrzeć w umowie, że 10% z następnego transferu dla nich etc. Więc jak sam uważasz, że to robienie Hutnika w ch..., to po co dyskutujesz. Chyba znamy Bednarza z jego niewyparzonej gęby i mówienia wszystkiego co ślina na język przyniesie przed kamerami.

Najgorsze jest to, że Bednarz ma z tego powodu dziką satysfakcję, a tak nie powinno się robić i już.

PS. Rozumiem, że jak już sprowadziliśmy Burasa, to działacze nie wydawali tej kasy na zasadzie, że kupujemy kota w worku, tylko bierzemy na tyle utalentowanego piłkarza, że mamy pewność zarobku co do niego. A jak nie(a może i tak było, że wzięli, bo z Krakowa), to nie mam słów...

PS2. Wiadomo, że zawsze nie ma stuprocentowej pewności, ale przypomnę, że była mowa jeszcze o Gajosie i Nowaku. Po paru latach dowiemy się gdzie są jedni a gdzie drudzy.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.07.2012 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując