Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58062
Stary 13.07.2012, 12:39
riv napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego mieliśmy im zapłacić 100 tys, których żądali, gdy doskonale wiedzieli, że możemy zapłacić 8? Przecież to było by działanie na szkodę spółki! Żeby nie było niejasności. Też nie lubię Bednarza, też uważam, że to pomyłka i też uważam, że 8 tys to robienie Hutnika w chvja. Ale Hutnik też zachowywał się niepoważnie kończąc negocjacje na sumie 100 tys zł.
Uwaga, uwaga!! Panie, Panowie, Pan Panie Jacku i wy Działacze Hutnika!!

Oto wielką mądrość Wam wyjawię - albowiem między 8.000 a 100.000 są też inne liczby: 9.500, 20.000, 38.645 a nawet 53.242 i pół!!!
Powód: riv
Ostatnio edytowane przez lazy : 13.07.2012 o godz. 13:30.
c.d.n.
Odpowiedz cytując