riv napisał(a):

|
A dlaczego mieliśmy im zapłacić 100 tys, których żądali, gdy doskonale wiedzieli, że możemy zapłacić 8? Przecież to było by działanie na szkodę spółki! Żeby nie było niejasności. Też nie lubię Bednarza, też uważam, że to pomyłka i też uważam, że 8 tys to robienie Hutnika w chvja. Ale Hutnik też zachowywał się niepoważnie kończąc negocjacje na sumie 100 tys zł.
|
Uwaga, uwaga!! Panie, Panowie, Pan Panie Jacku i wy Działacze Hutnika!!
Oto wielką mądrość Wam wyjawię - albowiem między 8.000 a 100.000 są też inne liczby: 9.500, 20.000, 38.645 a nawet 53.242 i pół!!!