Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18300
Stary 13.07.2012, 12:29
I nowe linki o drogach:
http://biznes.interia.pl/prasa/news/...owlany,1821643
Potwierdenie tego o czym pisałem już wcześniej: PXM jest praktycznie bankrutem co potwierdza nawet Jaskóła. Koszty jego ratowania wyniosą znacznie więcej niż 0,5 mld PLN szacowane dla PBG. Będzie ciekawie bo Pawlak będzie zapewne walczył jak lew o kase podatników dla swjego kolesia.
http://biznes.interia.pl/budownictwo...-drogi,1821240
A tu szef GDDKiA mówi że po Euro tempo budowy autostrad znacznie spadło. Czujecie? Przed Euro autostrady budowano tak szybko że teraz to tempo spadło. Śmiać się czy płakać?
Do kolegi Siwy: razem z dotychczasowymi odcinkami wymienionymi w zakładzie mamy razem z PXM (miał budować trzy odcinki autostrady A1 i A4) dwanaście odcinków spełniająych warunki zakładu (NK Granit, Covec/DSS, Poldim, Radko, PBG, PXM). Czy naprawdę uważasz że jest nam potrzebny emj10 abyś przyznał że zakład przegrałeś?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 13.07.2012 o godz. 12:39.