Gwiaździsty napisał(a):

|
Kopacze Legii mieli w latach bodajże 70 -tych taki epizod, że zostali przyłapani na przemycie. I to pewnie nawiazanie do tego.
|
Przyspiewka była przerabiana i to nie dwa razy

, raz że jej oryginał jest starszy niż piłka nożna w naszym kraju, dwa że z tego co pamiętam oryginalnie ta przyśpiewka pojawiła się pierw w Szczecinie i też została przerobiona pod Nas.
Edyta : TeeS już o tym wyżej napisał

Nie zauważyłem
