Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21518
Stary 13.07.2012, 12:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Kopacze Legii mieli w latach bodajże 70 -tych taki epizod, że zostali przyłapani na przemycie. I to pewnie nawiazanie do tego.
Przyspiewka była przerabiana i to nie dwa razy , raz że jej oryginał jest starszy niż piłka nożna w naszym kraju, dwa że z tego co pamiętam oryginalnie ta przyśpiewka pojawiła się pierw w Szczecinie i też została przerobiona pod Nas.


Edyta : TeeS już o tym wyżej napisał Nie zauważyłem
Ostatnio edytowane przez kreseq : 13.07.2012 o godz. 12:18.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując