bonawentura napisał(a):

Ja piernicze, co za skąpstwo. A młody Buras przez to pewnie w drużynie czuje się aż głupio, że o kasę za niego spiera się Hutnik z Wisłą.
Ten Bednarz naprawdę ma na punkcie oszczędności poprzewracane w głowie.
@lazy masz świętą rację. Bednarz właśnie pokazał kim jest w interesach i nie liczy się z nikim. Za rok Hutnik "urodzi" jakąś kolejną gwiazdę i sprzeda ją do Poznania.
|
Jakie skąpstwo? Żądanie 100 tys zł za zawodnika 4 LIGOWEGO w okresie gdy ekstraklasa poważnie się odchudza to głupota i pazerność. ŻADEN klub nie poszedł by na takie ryzyko, bo co o Burasie wiemy? Że MOŻE mieć potencjał. I tyle. Poza tym jest jedną wielką niewiadomą. Mieliśmy już 'wybitnych' juniorów - vide Leszczak, w mniejszym stopniu Kuzera, którzy potencjał też mieli, a Wisła pożytku z nich nie miała ŻADNEGO. Poza tym Wisła zachowała się w pełni zgodnie z prawem - chłopak albo był bez kontraktu, albo jak mówią inni miał kontrakt, który zawarli za niego jego rodzice i miał prawo go zerwać po ukończeniu 18 lat. Widząc jakiej sumy żąda Hutnik i wiedząc, że Wisła nie zaryzykuje takiej sumy postąpił po prostu najlepiej dla swojej kariery...nie oceniając moralnego aspektu jego zachowania (sami mamy doświadczenia z Kokoszką).