Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 13.07.2012, 11:14
bartek_strz napisał(a):Wyświetl post
przecież było mówione przez Basałaja, że w tym roku nie ma szans by była sprzedaż internetowa! Na 95% meczów mozna spokojnie kupić bilet, wystarczy trochę wcześniej przyjeachać. Kto chce być ten jest. Ci którzy nie chodzą, a wejdzie sprzedaż internetowa (czym się tłumaczą) też nie będą chodzić! Więc wystarczy chcieć! ]
A jak ktoś nie ma czasu by wcześniej przyjechać? Sorry, ale po wprowadzeniu debilnych KK problemem jest nawet zakup biletu dla kogoś (kij z tym, że ma KK, musisz mieć ją przy sobie co jest wymaganiem durnym i w żaden sposób nieuzasadnionym). Brak sprzedaży przez net, w XXI wieku, gdzie naprawdę nie jest to duży koszt ani problem (można się podpiąć pod istniejący system) jest jakimś pieprzonym nieporozumieniem. Dobrze, że chociaż płatności kartą się doczekaliśmy (ale w sumie, co to był za problem wypłacić te kilka stów na karnet w bankomacie na miasteczku?)

Odpowiedz cytując