Ma_niek napisał(a):

|
Taki dobry że z Hutnikiem interesów nie porobimy juz łatwo.
|
Ja piernicze, co za skąpstwo. A młody Buras przez to pewnie w drużynie czuje się aż głupio, że o kasę za niego spiera się Hutnik z Wisłą.
Ten Bednarz naprawdę ma na punkcie oszczędności poprzewracane w głowie.
@lazy masz świętą rację. Bednarz właśnie pokazał kim jest w interesach i nie liczy się z nikim. Za rok Hutnik "urodzi" jakąś kolejną gwiazdę i sprzeda ją do Poznania.