Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58047
Stary 13.07.2012, 11:00
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Taki dobry że z Hutnikiem interesów nie porobimy juz łatwo.
Ja piernicze, co za skąpstwo. A młody Buras przez to pewnie w drużynie czuje się aż głupio, że o kasę za niego spiera się Hutnik z Wisłą.

Ten Bednarz naprawdę ma na punkcie oszczędności poprzewracane w głowie.

@lazy masz świętą rację. Bednarz właśnie pokazał kim jest w interesach i nie liczy się z nikim. Za rok Hutnik "urodzi" jakąś kolejną gwiazdę i sprzeda ją do Poznania.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.07.2012 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując