Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
58044
13.07.2012, 10:51
Przypominam że Wisła za Kokoszkę dostała też jakieś śruty. Mimo to dopłata 10 tyś dla Hutnika była by gestem dobrej woli i Wisła zyskała by na tym więcej niż by się mogło wydawać.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness