Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58044
Stary 13.07.2012, 10:51
Przypominam że Wisła za Kokoszkę dostała też jakieś śruty. Mimo to dopłata 10 tyś dla Hutnika była by gestem dobrej woli i Wisła zyskała by na tym więcej niż by się mogło wydawać.
Odpowiedz cytując