Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.07.2012, 10:46
przecież było mówione przez Basałaja, że w tym roku nie ma szans by była sprzedaż internetowa! Na 95% meczów mozna spokojnie kupić bilet, wystarczy trochę wcześniej przyjeachać. Kto chce być ten jest. Ci którzy nie chodzą, a wejdzie sprzedaż internetowa (czym się tłumaczą) też nie będą chodzić! Więc wystarczy chcieć!

W NOWYM SEZONIE WSZYSCY NA CZERWONO!
Odpowiedz cytując