Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
magdax
Junior Member
Od: 07.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
1515
13.07.2012, 10:31
Czy ma ktoś jakieś info na temat od kiedy będą sprzedawane karnety na rundę jesienną sezonu 2012/2013 ?
Do pierwszego meczu pozostał miesiąc i kilka dni a na temat karnetów cisza. NA co oni czekają w tym klubie z karnetami?
magdax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magdax
Znajdź inne posty napisane przez magdax