A tymczasem w Górniku Zabrze (za 90minut.pl):
---
Bartłomiej Grzelak tylko cztery dni był piłkarzem Górnika Zabrze. Napastnik przed wtorkowym sparingiem z MFK Ružomberok doznał kolejnej kontuzji i śląski klub wykorzystał zapis w umowie mówiący o możliwości natychmiastowego jej rozwiązania.
Wychowanek Orlenu Płock w swojej karierze zmagał się już kilkanaście razy z różnego rodzaju urazami.
---
Ja p****e ale ten gość ma zdrowie... Jak ktoś mówi, że Głowacki to człowiek szkło, to co powiedzieć o Grzelaku
