Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21508
Stary 13.07.2012, 07:37
Jose napisał(a):Wyświetl post
@Kocur
To za dużo nie myśl tylko się zapoznaj z regulaminem 2011/2012. Jeżeli drużyna zrezygnuje to miejsce zachowuje zespół który zajął 15 miejsce. A więc jest to ŁKS. Ale musi dostać licencję. Jeżeli nie dostanie to 16.
Więc Cracovia ma jeszcze duże szanse.

c..j mnie obchodzi regulamin.

Zgodnie z regulaminem klub kupujący i sprzedający mecze powinien zostać zdegradowany a tutaj rozkminiamy czy się craxa utrzyma.


Poza tym proponuję skończyć temat bo jak sama nazwa mówi "EKSTRAKLASA" - a na chwilę obecną craxy w niej nie ma
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując