Jose napisał(a):

@Kocur
To za dużo nie myśl tylko się zapoznaj z regulaminem 2011/2012. Jeżeli drużyna zrezygnuje to miejsce zachowuje zespół który zajął 15 miejsce. A więc jest to ŁKS. Ale musi dostać licencję. Jeżeli nie dostanie to 16.
Więc Cracovia ma jeszcze duże szanse.
|
c..j mnie obchodzi regulamin.
Zgodnie z regulaminem klub kupujący i sprzedający mecze powinien zostać zdegradowany a tutaj rozkminiamy czy się craxa utrzyma.
Poza tym proponuję skończyć temat bo jak sama nazwa mówi "EKSTRAKLASA" - a na chwilę obecną craxy w niej nie ma