|
Urocze jest to jova , że robisz z siebie, hmm .. przemilczę .
1) Otóż, nic nie pomijam, Baszczyński wyraźnie mówi że zadecydowały osoby na najwyższym szczeblu, ale ostateczną decyzję i tak podjął CUPIAŁ, jak można to negować. Żadna sofistyka Ci już nie pomoże, najwyższe osoby, czyli Rada Nadzorcza i po konsultacji z Cupiałem, czyli w ostatecznym rachunku , osobiście Cupiał, koniec i kropka i na nic tu szukanie innej interpretacji.
2) Co do oceny pracy J.Bednarza w kontekście przyjścia Arka Głowackiego.
Wpierw jasno zdefiniujmy, że zasługi (działania godne szczególnego docenienia), a wypełnianie podstawowych obowiązków (konieczność wykonania jakiś czynności) to dwa różne pojęcia.
Zasługi w kontekście Głowackiego są żadne, jedynie wypełnianie obowiązków i nic więcej. Fajnie, że Arek zgodził się u nas grać za mniejsze pieniądze niż zaproponowałyby mu inne , choćby polskie kluby.
No tak jak myślałem, miłośnicy J.B. już uważają że się nam zasłużył, czyli jest zasłużony, czyli koszulka pod dach R22 , albo pomnik co najmniej. Tylko kurcze, ta koszulka to chyba byłaby Legii..
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.07.2012 o godz. 02:01.
|