Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58032
Stary 12.07.2012, 22:47
jova napisał(a):Wyświetl post
Baszczyński też zamierzał, a jednak nie wrócił. Na tej podstawie można twierdzić, pracownicy klubu jednak mają coś do powiedzenia...
Udajesz, czy naprawdę nie wiesz kto zablokował Baszczyńskiego? Jeżeli to drugie, to poszukaj wywiadu w którym opisał on jak naprawdę było.

I tak - pracownicy klubu mieli w tej kwestii g... do powiedzenia.

EDIT: Kolega miłosz był tak miły, że Ci nawet źródło podał. Dalej będziesz palił głupa?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując