jova napisał(a):

|
Baszczyński też zamierzał, a jednak nie wrócił. Na tej podstawie można twierdzić, pracownicy klubu jednak mają coś do powiedzenia...
|
Udajesz, czy naprawdę nie wiesz kto zablokował Baszczyńskiego? Jeżeli to drugie, to poszukaj wywiadu w którym opisał on jak naprawdę było.
I tak - pracownicy klubu mieli w tej kwestii g... do powiedzenia.
EDIT: Kolega miłosz był tak miły, że Ci nawet źródło podał. Dalej będziesz palił głupa?