|
MŚ to trudniejszy turniej niż ME. ME w formule 2012 to już historia. Teraz na ME zakwalifikuje się po 3 drużyny z każdej grupy eliminacyjnej a nie jak na MŚ 1 i 1 w barażach. A na samym turnieju będzie na ME wiecej przeciętniaków niż na MŚ i do tego aż 4 drużyny na 6 wyjdą z 3 miejsc. Więc 3 pkt wystarczą do awansu. Wiec faza grupowa ME to będzie śmiech na sali.
|