Skipper napisał(a):

|
A jeśli chcemy czerpać przykład z góry, to wczoraj podali info że taki Bayern Monachium już sprzedał wszystkie bilety (w tym zapewne karnety bo jak nie jak tak) na nadchodzący sezon. I to bez przeprowadzania żadnych transferów z pierwszych stron gazet. Bundesliga rusza oczywiście później niż nasze ligowe kopanie, chyba o jakieś dwa tygodnie.
|
To jednak nie ma porównania bo Bayern to klub z absolutnego topu międzynarodowego ale nasz klub nawet w województwie nie radzi sobie z reklamą i promowaniem Wisły jako marki
PS:Co do karnetów i biletów online,chyba będzie trzeba to nagłośnić znowu żeby ktoś się tym zajął