Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 12.07.2012, 14:55
tofik napisał(a):Wyświetl post
A może lubi być oszukiwanym ? Na to wygląda, że lubi sobie posłuchać pochlebstw i innych obiecanek. A w piłce takich bajkopisarzy masa, ze Smudą na czele przecież.
Masz 50 czy ileś tys pln/miesiąc i rób mi mistrza! Nie dasz rady?! Płacę ci 50 kawałków, a ty nie dasz rady? Potrzeba ci nowych grajków? Masz grajków - poustawiaj ich, masz młodych - znajdź, wytrenuj za to ci płacę...
Pierwsza sprawa czy w momencie podpisywania kontraktu z trenerem są jakieś ustalenia na papierze odnośnie celów, ale i środków (polityki transferowej) do ich osiągnięcia..
A druga - dajmy na to były ustalenia, trener nikogo nie dostał, pieprznie robotą-straci źródło utrzymania siebie i rodziny i w dodatku gdzie indziej w PL nie spotka go nic innego. Co robią L i Amica? U innych jeszcze słabiej, a finansowo też póki co półka-dwie niżej.
Chore... ale to Polska - wiele biznesów też tak przecież chodzi.
Odpowiedz cytując