bonawentura napisał(a):

|
Odwołaliśmy Smudę, bo nie wyszedł z grupy na teoretycznie i praktycznie trudniejszym turnieju aniżeli MŚ.
|
Wiesz w ogóle kogo my mieliśmy w grupie?
Gdybyśmy w rozgrywkach grupowych mierzyli się tak jak Ukraina z Anglią, Francją i Szwecją to wówczas Twoje rozważania miałyby sens.
Również jednak podzielam pogląd, że ME to trudniejszy turniej niż MŚ.