Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.07.2012, 12:18
Klub traktuje nas jak bydło korzystając z faktu, że kilka tysięcy wiernych kibiców kupi karnet bez względu na wszystko. Ciekawe czy coś by się zmieniło, gdybyśmy zorganizowali jakąś akcję (np. bojkot pierwszego meczu.).
rrr
Odpowiedz cytując