Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 12.07.2012, 12:13
cfa napisał(a):Wyświetl post
No może to ostatnie zdanie przesadne, ale kogo proponujecie w miejsce Probierza i ile czasu mu dacie ? 2 mecze 2 miesiące czy 2 rundy ?
Jakiegoś trenera?
Ale o czym my rozmawiamy?
Jeśli właściciel życzy sobie mistrzostwa i LM to niech przestanie się miotać i raz na zawsze ustali jakąś konkretną politykę finansowo-sportową.
Tak żeby dyrektor sportowy i trener wiedzieli co mają w kasie na zrealizowanie celu narzuconego przez właściciela i albo powiedzieli: tak, z taką kasą zdobędziemy mistrzostwo i awansujemy do LM, (przynajmniej mamy na to realne szanse) albo sorry, Winnetou, nie będziemy Cię oszukiwać, żądasz niemozliwego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując