Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21501
Stary 12.07.2012, 07:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Można wiele powiedzieć o kibicach z Katowic ale na pewno nie to że ktoś przyjdzie na mecz takiego tworu.

Jestem przekonany że na meczu będzie maks 1000 osób - a z czasem jeszcze mniej.
A pamiętasz co działo się kiedy w Bydgoszczy pojawiła się "Hydrobudowa"? Starzy kibice chodzili sobie na Zawiszę, ale na nowy twór który zaczął się liczyć na zapleczu ekstraklasy - zaczęły walić spore liczby piknikowych kibiców. Ich średnia liczba oscylowała wokół 4 tys głów na meczu u siebie, co plasowało ich obok Widzewa, ŁKS czy Lechii w czołówce ówczesnej 2 ligi. Nawet z tego co pamiętam zaczęły się tam zawiązywać jakieś zalążki bardziej zorganizowanego kibicowania.

Myślę że podobnie może być w każdym innym mieście, kwestią do zastanowienia jest tylko to, jak na zaistniałą sytuację będą reagować kibice obecnego GKS. Czy będą ignorować nowy twór, czy też posuną się do bardziej radykalnych metod.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując