No to tak od początku - jak coś działa i działa dobrze to się tego nie zmienia. Jak Probierz z Bednarzem będzie miał wyniki to ich przeciwnicy będą milczeć, zwłaszcza jeśli zrobią wynik pod kątem finansowym i sportowym. Cupiał wywala tylko jeśli jest nie po jego myśli - czy to gra czy to wyniki. Płaci - wymaga, ma być tak jak chce.
Zauważ że wraz z nastaniem czasów Bednarza musiał odejść od nas Vaalckx i Kazik i przyjść ktoś z jego polecenia. Przeważnie jest tak, że manager robi miejsce dla swojej wizji zwalniając cały decyzyjny dół. Tak dla świętego spokoju. Tak tez zrobił Bednarz a następnie zatrudniony przez niego Probierz. Zacytuje: "takie jego zbójeckie prawo". Więc dopiero fakt zwolnienia Probierza będzie sygnałem dla Bednarza ze jest na cenzurowanym a jego czas policzony. Zatem póki będą wyniki sportowe ze strony Probierza a ze strony Bednarza wyniki finansowe to oboje mogą spać spokojnie całą jesień i wiosnę. Takie jest moje zdanie.
A co do OT - mimo że Kartagina nie istniała militarnie Katon nawoływał do jej unicestwiona za poniżenia Rzymu. Robił to, kończąc wszystkie swoje przemówienia tymże zdaniem. Stad to skojarzenie do Twojego P.S
