Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1705
Stary 11.07.2012, 23:24
cfa napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę Ci, że Probierz jeszcze nie miał okresu przygotowawczego dla siebie. Z
A co? Po meczach z Liege wnioskujesz że siły nie mieli? Czym się różni trening w sezonie o tego w okresie przygotowawczym? Tym, że w sezonie łatwiej szlifować taktykę, zgranie bo nogi lżejsze. Więc pole do popisu miał większe niż Moskal a porównanie jest dla niego miażdżące.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując