cfa napisał(a):

|
Przypomnę Ci, że Probierz jeszcze nie miał okresu przygotowawczego dla siebie. Z
|
A co? Po meczach z Liege wnioskujesz że siły nie mieli? Czym się różni trening w sezonie o tego w okresie przygotowawczym? Tym, że w sezonie łatwiej szlifować taktykę, zgranie bo nogi lżejsze. Więc pole do popisu miał większe niż Moskal a porównanie jest dla niego miażdżące.