Może się podobać taka ilość zawodników na treningach Probierza , tego wcześniej nie mieliśmy , szczególnie jesli chodzi o młodych .
Oczywistym jest ze nie mamy najsilniejszego na papierze składu w Polsce , ale mimo wszystko odmładzamy kadrę i już widać że zapewnienia o większej polskości nie były tez słowami na wiatr ( akurat te

). A nuż Żemło , Kamiński czy Szewczyk wskoczą do składu , nie trzeba mówić jak szybko ich wartość skoczy w górę .
Probierz ma z czego rzeźbić , dać mu tylko lewego obrońcę i niech składa drużynę . To może być słowo klucz w tym sezonie . Jestem optymistą . W każdym razie obiektywnie będzie mozna juz w grudniu powiedziec czy Probierz nadaje się na stanowisko u nas czy jednak nie .