Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1704
Stary 11.07.2012, 22:23
Może się podobać taka ilość zawodników na treningach Probierza , tego wcześniej nie mieliśmy , szczególnie jesli chodzi o młodych .

Oczywistym jest ze nie mamy najsilniejszego na papierze składu w Polsce , ale mimo wszystko odmładzamy kadrę i już widać że zapewnienia o większej polskości nie były tez słowami na wiatr ( akurat te ). A nuż Żemło , Kamiński czy Szewczyk wskoczą do składu , nie trzeba mówić jak szybko ich wartość skoczy w górę .

Probierz ma z czego rzeźbić , dać mu tylko lewego obrońcę i niech składa drużynę . To może być słowo klucz w tym sezonie . Jestem optymistą . W każdym razie obiektywnie będzie mozna juz w grudniu powiedziec czy Probierz nadaje się na stanowisko u nas czy jednak nie .
Odpowiedz cytując