Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 11.07.2012, 22:05
W składzie doszło do ogromnej rewolucji kadrowej i to niekoniecznie z winy trenera. Wynika to wszystko z indolencji Bednarza. Probierz będzie odpowiadał za wyniki na jesieni i wtedy będziemy mogli powiedzieć coś o tej drużynie. Mam nadzieję, że skoro tak wielu jest młodych na obozie przygotowawczym, to co najmniej połowa tych piłkarzy będzie nadal trenowała z pierwszą drużyną dalej.
Odpowiedz cytując