rw88 napisał(a):

Wybacz brutalną szczerość - Twój wywód jest kompletnie absurdalny i jako taki może trafić tylko do futbolowych laików. Jedna uwaga:
inaczej szkoli się trenerów w Polsce, inaczej w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii etc. "Inaczej" to niestety eufemizm.
Fornalik nie jest, nie był i pewnie już nigdy nie będzie w tym samym miejscu co wywołani przez Ciebie trenerzy, a właśnie z tej klasy specjalistami będzie rywalizował.
Co więcej - Ruch Chorzów taktycznie jest jakieś czterdzieści lat z tyłu (nie mam na myśli ustawienia). Można się pocieszać, że to wina zawodników, na jakiej jednak podstawie można twierdzić że Fornalik umie normalnie drużynę ustawić?
Całość Twojej analizy można podsumować: Piechniczek 2. Tak jak w przypadku Euro jednak: jest czas .......enia głodnych kawałków ku pokrzepieniu serc i czas weryfikacji. Tutaj (niestety) przyjdzie on naprawdę szybko.