Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58012
Stary 11.07.2012, 20:58
milosz napisał(a):Wyświetl post
Lukasz chyba nie doczytałeś dokładnie ..
Ano doczytałem to tak, że skoro na wiosnę będzie szansa na pudło to i Bednarza, który z pewnością utrzyma finanse w ryzach, nikt nie zwolni. Bo skoro będzie szansa na puchary za 50% ceny to po co przepłacać?

IMHO jedyna szansa na wywalenie Bednarza to plątanie się po dole tabeli i fatalny PR. Nawet to wprost Bednarz powiedział w swoim 'expose'. A takiego scenariusza nie bierzesz pod uwagę, cytuje " (warianty) negatywne mnie nie interesują. ".

Słowem - jak nie urok to sraczka. Albo klops sportowy albo dalej Bednarz.

Edit:
OT: Twój P.S. skojarzył mi się z sentencją Katona: 'Ceterum censeo Carthaginem esse delendam' (łac. A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć). Skojarzenie pasuje jak ulał do Twojego stosunku do Bednarza.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 11.07.2012 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując