Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58011
Stary 11.07.2012, 20:45
Acapelo , oby tak było, niech strzela ile wlezie, ale na dziś przez optymizmem ważny jest realizm, ale jak będzie lepiej to tylko się będziemy z tego radować, choć Quioto raczej wyczynów z jesieni Bitona nie skopiuje, więc może jedynie wygryzie ze składu którego ze skrzydłowych, może tak, zobaczymy.

milosz napisał(a):Wyświetl post
PS.. I oczywiście w ramach pozytywnego myślenia, chciałbym też zmiany dyr. sportowego .
Lukasz chyba nie doczytałeś dokładnie
Oczekuję .. zmiany , ..wymiany, wywalenia, wykopania, generalnie wy .. Pana łysego, myślę że teraz wszystko jasne .
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.07.2012 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując