Acapelo , oby tak było, niech strzela ile wlezie, ale na dziś przez optymizmem ważny jest realizm, ale jak będzie lepiej to tylko się będziemy z tego radować, choć Quioto raczej wyczynów z jesieni Bitona nie skopiuje, więc może jedynie wygryzie ze składu którego ze skrzydłowych, może tak, zobaczymy.
milosz napisał(a):

|
PS.. I oczywiście w ramach pozytywnego myślenia, chciałbym też zmiany dyr. sportowego .
|
Lukasz chyba nie doczytałeś dokładnie
Oczekuję .. zmiany , ..wymiany, wywalenia, wykopania, generalnie wy .. Pana łysego, myślę że teraz wszystko jasne
.