milosz napisał(a):

.... Wiosną zaś zawsze można się spodziewać jakościowych transferów i wszystko jeszcze będzie możliwe, to wariant pozytywny, negatywne mnie nie interesują.
PS.. I oczywiście w ramach pozytywnego myślenia, chciałbym też zmiany dyr. sportowego .
|
Miłosz, nie poznaję Cię - liczysz na wiosenne jakościowe transfery Bednarza?

Jaaaaaaaa
