Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58010
Stary 11.07.2012, 20:07
milosz napisał(a):Wyświetl post
.... Wiosną zaś zawsze można się spodziewać jakościowych transferów i wszystko jeszcze będzie możliwe, to wariant pozytywny, negatywne mnie nie interesują.

PS.. I oczywiście w ramach pozytywnego myślenia, chciałbym też zmiany dyr. sportowego .
Miłosz, nie poznaję Cię - liczysz na wiosenne jakościowe transfery Bednarza? Jaaaaaaaa
Odpowiedz cytując