|
Moim zdaniem cała indolencja Jovanovica w ofensywie bierze się z prostego faktu, mianowicie jest on (ponoć) nominalnym stoperem. Można powiedzieć, że nie jest prawym obrońcą, tylko protezą prawego obrońcy i obawiam się tylko, że (z obojętnie jakiego powodu) podobną sytuację będziemy mieli na lewej z Bunozą.
|