Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 11.07.2012, 19:09
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Wildfire - maluch
One X - Porsche

Mniej więcej taka różnica, posługując się metaforą. Zupełnie inna klasa telefonów. Przepaść.


Co do WindowsPhone to zbyt mało się nim bawiłem aby mieć jakieś obiektywne zdanie. Jednak jeżeli masz do wyboru HTC One X a HTC Titan... Nie ma się co zastanawiać, bowiem HOX po prostu wymiata całą resztę.
Ok, rozumiem, DZIEKI WIELKIE !

A HTC ONE V?
Jakie "porownanie" do HTC Wildfire? tez przepasc?



Odpowiedz cytując