Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58008
Stary 11.07.2012, 18:26
Na prawej obronie jednak powinien dać sobie radę Jovanović, na lewej jest problem, Bunoza i Burliga nie dają żadnej gwarancji gry nawet przyzwoitej, ot mamy lukę w kadrze. Jednak co do linii pomocy, to zależy w jakim systemie grać będziemy. I tak, brak u nas bocznych pomocników (jedynie Kirm, ale jak gra to wiemy), jednak możemy grać jak dotychczas w systemie (w ofensywie) 2-3-1, z dwoma skrzydłowymi. Na pozycji środkowego napastnika Genkow, za nim Melikson i po bokach Iliew i Boguski. Zmiennicy tej trójki, to za Meliksona - Garguła, a rezerwowi skrzydłowi to Kirm, potencjalnie Quioto i ewentualnie Sikorski, choć od niego to bardziej liczę że objawi nam się któryś z młodych chłopaków co dołączyli do drużyny. Dwóch defensywnych zaś to Wilk i Sobolewski lub Chrapek.

Skład: Pareiko - Jovanović-Chavez-Głowacki-Bunoza(Burliga) - Wilk-Chrapek(Sobolewski)- Boguski-Melikson-Iliew - Genkow .. to jest 11--tka nadal na pudło, jeśli będzie dobra praca trenera i będziemy oglądać skonsolidowaną drużynę, a nie zlepek piłkarzy, jak zbyt często w poprzednim sezonie. Wiosną zaś zawsze można się spodziewać jakościowych transferów i wszystko jeszcze będzie możliwe, to wariant pozytywny, negatywne mnie nie interesują.

PS.. I oczywiście w ramach pozytywnego myślenia, chciałbym też zmiany dyr. sportowego .
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.07.2012 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując