Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58007
Stary 11.07.2012, 18:16
Ja też bym sie skłaniał ku grze na 3 obronców. Brak u nas typowych skrajnych, dobrze grających defensywnie i jednocześnie skutecznie w ofensywie. Kto wie, może tercet Chavez-Głowacki-Jovanović bo sie sprawdzili? Przed nimi jednego wybitnie defensywnego pomocnika ( może Wilk ? ) przed którym grał by taki łącznik mędzy obroną a atakiem ( może Sobol ) Co o reszty to nie mam pomysłu..
Odpowiedz cytując