Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1700
Stary 11.07.2012, 18:15
jacekbum nie oceniaj zespołu po sparingach zwłaszcza na pierwszym zgrupowaniu który jest z myślą o tym by kontuzjowani zgrali sie z resztą zespołu .Pierwsze zgrupowanie bardziej zgrupowaniem dochodzeniowym w którym zespół zgrywa sie na nowo z zawodnikami po kontuzjach jak i nowymi piłkarzami .Drugi obóz jest już ostatnim testem przed sezonem i wtedy można oceniać poszczególnych graczy pod kątem przydatności.A zespół tak jak trenera najlepiej oceniać po sezonie.Poza tym Wisła jeszcze nie zamknęła kadry i Probierz cały czas uzupełnia ubytki po tym jak z Wisła pożegnali się Małecki, Lamey,Jirsak.Aczkolwiek okienko jeszcze się nie zakończyło i tak jak budowa teamu Probierza jeszcze trwa.
Odpowiedz cytując