"A my mamy jakiś bocznych pomocników w kadrze?"
Mamy Kirma (jaki to zawodnik każdy wie) i Ilieva (który jest napasnikiem/skrzydłowym, a nie pomocnikiem). Krótko mówiąc: nie mamy bocznych pomocników. Bocznych obrońców też za bardzo nie mamy (pomocnik Burliga, środkowy obrońca Jovanović, ś.o. Bunoza). Ale spokojnie, zawężymy boisko o 30 metrów i walczymy o mistrzostwo. Nasz skład w tym momencie to ponury żart.
syryls napisał(a):

Formacja całkiem sensowna ale:
1. Potrzeba do niej wysokiej klasy bocznych obrońców, a tacy u nas nigdy nie grali.
2. Potrzeba dwóch defensywnych pomocników, którzy potrafią grać do przodu, a takich również nie mamy i nigdy chyba nie mieliśmy (Melikson z Ilievem razem na środku to szaleństwo

).