Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58006
Stary 11.07.2012, 17:57
"A my mamy jakiś bocznych pomocników w kadrze?"

Mamy Kirma (jaki to zawodnik każdy wie) i Ilieva (który jest napasnikiem/skrzydłowym, a nie pomocnikiem). Krótko mówiąc: nie mamy bocznych pomocników. Bocznych obrońców też za bardzo nie mamy (pomocnik Burliga, środkowy obrońca Jovanović, ś.o. Bunoza). Ale spokojnie, zawężymy boisko o 30 metrów i walczymy o mistrzostwo. Nasz skład w tym momencie to ponury żart.

syryls napisał(a):Wyświetl post
http://this11.com/boards/abCY56MaoQ.jpg - Może mnie poniosło ale to by ciekawie wyglądało, w ten sposób nie potrzeba nam lewego obrońcy.
Formacja całkiem sensowna ale:
1. Potrzeba do niej wysokiej klasy bocznych obrońców, a tacy u nas nigdy nie grali.
2. Potrzeba dwóch defensywnych pomocników, którzy potrafią grać do przodu, a takich również nie mamy i nigdy chyba nie mieliśmy (Melikson z Ilievem razem na środku to szaleństwo).
Ostatnio edytowane przez Arked : 11.07.2012 o godz. 18:11.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując