Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7566
Stary 11.07.2012, 16:37
Ja tam Fornalika wogóle nie widze w roli trenera kadry. Sympatyczny facet, ale bądźmy poważni... Jedyne sukcesy w Ruchu, choć tak po prawdzie to on nigdy niczego z tym Ruchem nie wygrał. Gra typowa na siłę, doświadczenie międzynarodowe, wręcz śmieszne. Jedyne doświadczenie to granie z jakimiś pasterzami, maltańczykami (ledwa co ich przeszli) i z jedynym w miarę poważnym przeciwnikiem czyli Austrią Wiedeń, i to juz się skończyło brutalnym laniem (nawet nie chodzi o sam wynik, ale o przewagę Austriaków w tym dwumeczu).

Generalnie miły facet ale już na wstępie mam wrażenie że robi z siebie popychadło. Piechniczek z nim robi co chce (on w pojedynkę go wybrał i już zapowiedział że będzie mu sztab dobierać). Pamiętam jak Smuda też był niby spoza układu, ale szybciutko wsiąkł w te stare dziadki. Fornalik ni trochę nie wygląda na takiego, co się potrafi przed nimi obronić.
Odpowiedz cytując