arti napisał(a):

Zastanówmy się za to tak dla zabawy który trener w PL...
a) może być czysty (kariera trenerska i zawodnicza) i...
b) jest na tyle dobry, że mógłby pociagnąć Wisłę w górę
|
Heniek, albo Nowak. Buraki wzięły sobie Fornalika to trzeba korzystać.
cfa napisał(a):

Jak dla mnie spraingi mogą przegrywać wszystkie. Liczy się to co pokażą w lidze. Poza tym w tych sparingach dużą część składu stanowią chłopaki z rezerw. A skoro już mamy Probierza i Bednarza to dajmy im szanse
|
A ostatnie ponad pół rundy to kto dostawał szanse? Graliśmy bez trenera? Wyniki by na to wskazywały.