Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.07.2012, 16:10
arti napisał(a):Wyświetl post
Zastanówmy się za to tak dla zabawy który trener w PL...
a) może być czysty (kariera trenerska i zawodnicza) i...
b) jest na tyle dobry, że mógłby pociagnąć Wisłę w górę
Heniek, albo Nowak. Buraki wzięły sobie Fornalika to trzeba korzystać.


cfa napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie spraingi mogą przegrywać wszystkie. Liczy się to co pokażą w lidze. Poza tym w tych sparingach dużą część składu stanowią chłopaki z rezerw. A skoro już mamy Probierza i Bednarza to dajmy im szanse
A ostatnie ponad pół rundy to kto dostawał szanse? Graliśmy bez trenera? Wyniki by na to wskazywały.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.07.2012 o godz. 16:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując