|
Probierz niestety nie pomoże Wiśle w odniesieniu sukcesów ,skoro nie potrafimy wygrać żadnego sparingu to co my osiągniemy w lidze.Najlepeij będzie zmienić trenera teraz . idę o zakład,że mimo łatwego początku ligi Probierz nie zostanie w Wiśle dłużej niz do ósmej kolejki bo on nie ma żadnego pomysłu jak sprawić by drużyna grała ładnie i zdobywała dużo punktów.Skład obecnie mamy na miejsce pucharowe i nie można tego zmarnować.Warto zastanowić się nad Skorzą i nie śmiejscie się z niego bo frajersko przegrał tytuł ale właśnie dzięki takiemu doświadczeniu nie popełni błędu w przyszłości.Levadia nauczyła go jak traktować puchary i w Warszawie byly tego efekty dlatego warto sprowadzić go do nas bo obecnie to jedyny trener z dostępnych który może sprawić,że Wisła zacznie grać widowiskowo i skutecznie.
|