Cytat:
|
bo Gordan Wasiluk będzie jeszcze o klasę gorszy
|
Masz rację, jakoś nie widzę takiego dryblasa zapierdzielającego za rozpędzonym skrzydłowym.
Z młodej jak na razie też nie widać kogoś kto dawałby nadzieje na eksplozję talentu. W ostateczności Burliga na lewej a na prawej Jovanovic. Znając życie sprawa z Dudu przeciąga się juz tak bardzo, że g**no z tego będzie.