Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14271
Stary 11.07.2012, 15:00
Cytat:
bo Gordan Wasiluk będzie jeszcze o klasę gorszy
Masz rację, jakoś nie widzę takiego dryblasa zapierdzielającego za rozpędzonym skrzydłowym.
Z młodej jak na razie też nie widać kogoś kto dawałby nadzieje na eksplozję talentu. W ostateczności Burliga na lewej a na prawej Jovanovic. Znając życie sprawa z Dudu przeciąga się juz tak bardzo, że g**no z tego będzie.
Odpowiedz cytując