tofik napisał(a):

|
Widać, że drużyna jest niekompletna. Na poważne sprawdziany i mecze o punkty musi być minimum solidny lewy obrońca i ten szybki Murzin w ataku. Bez obrońcy będą nas jechać bo Bunoza wygląda na tej pozycji jak dziecko we mgle, a bez szybkiego napastnika jesteśmy do bólu drewniani w ataku bo stoi tam tylko bułgarski kołek i traci non stop piłki.
|
Gordan Wasiluk się wkrótce wyrobi... wszak LO to była jego pozycja...
